SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera ne Lakrishte ne Rrugen kryesore
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
138767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qera Banesa ne Lakrishte
Gjendet ne objektin e ProCreditBank skaj rruges kryesore te Qytetit dhe ka nje pamje te mrekullueshme

Banesa ka ket renditje:
• Sallon + Kuzhin
• Dhom gjumi
• Banjo
• Terracë

Kontakt: +377 44 442 969
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »