SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Banesat ne Fr. Pr. Gl. dhe Shtime)261/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:47
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
138770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FERIZAJ
Shiten banesat ne Ferizaj ne Lagje te Re.
-Royal Residence-
Kati 6 banesa nr.4 86.8m2.
Kati 8 banesa nr.3 87m2.
-Banesat ne Rr.Rizah Goga-
Kati 6 127m2
Kati 6 99m2
-Vizioni S-
Banesat gjinden ne Rr.Halim Spahija Objekti 8.
Kati 8 93m2
Kati 5 117.10m2
Kati 5 dhe 6 119.13m2

PRISHTINE
-Dynamic Com-
Banesat gjinden ne Lagjen Kalabria
Kati 6 101.9m2
Kati 5 41.2m2
Kati 1 62.1m2
Kati 7 dhe 8 82.45m2
Kati 1 62.2m2
Kati 4 62.2m2
Poashtu banesat kan nje garazhdë dhe depo falas.
-DC-
Banesat gjinden ne lagjen Mati 1 rruga B.
Kemi banesa nga 87.45m2 , 69.9m2 , 87.42m2, 78.69m2, 99.38m2, 99.81m2 ne te gjitha katet.

GILAN
-Vizioni S-
Banesat gjinden ne Rr.Lidhja e Prizrenit
Banesa 3 dhomeshe 130.40m2
Banesa 2 dhomeshe 99.80m2
Banesa 2 dhomeshe 93.00m2
Banesa 3 dhomeshe 119.60m2
Banesat ne katin e 1,2,3,4,5.

SHTIME
Banesat te Xeni
Banesat gjinden perball komunes.
Kati 3 99.80m2
Kati 4 98.50m2
Kati 5 99.50m2
Kati 3 92.00m2
Kati 6 112.00m2

PER TE GJITHA BANESAT QMIMI ESHTE I NEGOCIUESHEM.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »