SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP ME QIRA PER ZYRE BANESEN-BREG DIELLI
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen e cila gjendet ne Bregun e Diellit te Banesat e Bardha perballe nderteses Princesha, Skaj rruges kryesore. Banesa eshte ne perdhese, e pershtatshme per veprimtari te ndryshme si: zyra, organizata, stomatologji, furre buke etj dhe ka kete renditje;

sallon
kuzhine pothuajse e ndare
3 dhoma tjera
banjo
koridor
terasa

Gjithashtu banesa ka qasje per vecante prej banoreve tjere.

Parking ka edhe para baneses edhe prapa, ka mjaft!

Mobiljet i largon pronari.

Cmimi eshte 400 euro, mund te diskutohet!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

045 519 555 viber

e-mail:
search-agency@live.com
o.fa.
Informata rreth publikuesit
Dugi
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »