SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Qendër, përballë Qendrës së Regjistrimit
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
138782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Oferta e radhës mjaftë speciale, duke ju dedikuar juve klient/e të nderuar/a!

Ne i kemi shqyrtuar kërkesat e juaja, interesi tuaj e keni shfaqur për:

Banesë me hapsirë të madhe, me lokacion në Qendër!

Atëherë juve ju mbetet të bëni zgjidhjen për të ardhmen tuaj, ne sadopak po ju ndihmojmë!

Do të jemi me juve deri në marrjen e Qelësit, natyrisht duke përfshirë tërë rregullimin e dokumentacionit.

Shitet Banesa në Qendër, përballë Qendrës së Regjistrimit

Posedon:

• 127m2,
• Kati I,
• 2 Dhoma gjumi,
• Qëndrim ditor,
• Kuzhinë me trapezari,
• Shpajz,
• Banjo,
• Wc,
• 2 Ballkona,

Çmimi 160.000Є.

E renovuar dhe mobiluar extra.

Nëse mendoni se oferta jonë është në interesin tuaj, na kontaktoni në nr. Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »