SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet shtepia me qira ne lagjen Veternik Prishtine
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
138787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet shtepia me qira ne lagjen Veternik Prishtine mbrapa Fortesa Home.

Shtepia ka dy kat plus podrumi. Posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo dhe garazh. Shtepia eshte e mobiluar dhe ka nxemje qendrore me pelet.
Informata rreth publikuesit
durim
Prishtinë
+38163636005
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »