SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira-Prapa Hotel Sirius-Slovenia Sportit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
138791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa a e renovuar.

Banesa ka kete perberje:

1 Dhom gjumi qe do te mobilohet sipas nevojes se klientit
1 Sallon me kuzhin
1 Ballkon
1 Banjo
Dhe ka nxemje qendrore (elektrike).

Gjendet ne katin e 7 por lifti funksional 24/7. Banesa ka pamje te bukur te qyteti, eshte shum e ngroht dhe e ndritshme sepse e ndriqon dhe e nxen dielli.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
0038649302423
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »