SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)Banes me qera ne Tasligje
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Pushimore
ID e produktit :
138792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne Tasligje ka sallon dhe kuzhine, dhoma gjumi, banjo, terrase.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »