SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN banesat 112 m2 dhe 62 m2 në Fushë Kosovë, tek shkolla \\
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:28
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN banesat 112 m2 dhe 62 m2 në Fushë Kosovë, tek shkolla "Mihal Grameno".


Banesë për periudhë afatgjate | Kualitet i lartë | Ambient i mrekullueshëm | Investitorë seriozOfrohen për shitje banesat të tipeve:

• 112.58 m2
• 62.62 m2Banesa e tipit 112.58 m2 ka një arkitekturë moderne dhe gjindet në katin e 6 të objektit ku përmban gjithçka që duhet për një periudhë afatgjate: sallon me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 WC ndaras, nxemje qëndrore, ballkon, oxhak.

Banesa e tipit 62.62 m2 gjindet në katin e 6 dhe përmban: sallon me kuzhinë, banjo, dhomë gjumi, depo, ballkon.


Objekti banesorë ka vendosjen më të mirë të mundshëm, qetësi dhe privatësi, 24h monitorim nga kamerat, 2 ashensor ,mirëmbajtje të vazhdueshme, parking rrugor, gjithashtu objekti karakterizohet me materiale shumë cilësore.


Investitorë: BB HomeÇmimi:
Me marrëveshjePër më shumë informata:

045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

PEMA PATUNDSHMERI
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »