SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj lokalin me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
138819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me Qera
Mund te pordoret per veprimtari te ndryshme per momentin eshte Restorant mirpo eshte ne dispozicion edhe per gjera tjera nvaret prej nevojes ,posedon gjithsej 3kate me 3000metra/katror dhe parking per 200vetura 20km nga prishtina
Qasje direkte ne magjistrale rruga Prishtin-Ferizaj (babush)

Qmimi i volitshem
044 606 005 / viber +37744400289
Informata rreth publikuesit
edi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »