SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANES 3-DHOMA GJUMI E MOBILUAR ME SIPERFAQE 100m2 vetem 65mij Euro .
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
· Pejë ·
AGENCY HOME VIP SHET BANES 3-DHOMA GJUMI E MOBILUAR ME SIPERFAQE 100m2 vetem 65mij Euro .
Agency home vip shet banes 100m2
Banesa posedon 3 dhoma gjumi
Banesa ndodhet te parku i madh te rethi {DULIJA}
Andaj ju qe deshironi nje banes 100m2
Komplet te mobiluar me 3 dhoma gjumi
Ja mundesija
Per vetem 65 mij euro
Banesa ka ket renditje
3- dhoma gjumi
1- sallon dhom ndejes
1-kuzhin
1- shpajz
1-banjo
1 -teras ( ballkon madh )
Parking
Andaj ju qe deshironi nje banes afer qedrave tregtare afer shkolles. Afer parkut afer stadjumit afer te gjitha gjerave elemtare per jet vetem 3 min korza
Ju mir presim banesa esht ndertim i ri
Banesa posefon lift
Banesa posedon parkinga
Banesa esht me standarte te larta
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap .
Apo ne Nr Vales +37744699964 Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »