SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANES Ndertim e siper Shesim banesen prej siperfaqes 85,55m2 Banesa nodhet te ish tregu i gjelbert
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
138884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANES Ndertim e siper
Shesim banesen prej siperfaqes 85,55m2
Banesa nodhet te ish tregu i gjelbert
Apo kokretisht te ish servisi Ballkan mersedesi
Banesa ka nje renditje shum te bukur
2 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhin
1 koridor
1 banjo
1 shpajz ( depo )
1 teras
-LIFT
Ka mundesi blerje dhe parkingut
Banesa nodhet ne katin -4
Banesa esht e ndertuar me cilesi shum te lart dhe ka nje pamje tej te bukur
Banesa esht me standarte evropjane e siguri 100%
Andaj ju qe deshironi nje banes shum cilesore
Mos hezitoni na kontaktoni sa me par
Qmimi me marveshje
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap .
Apo ne Nr Vales +37744699964 Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »