SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 3 dhomeshe me qira ne Dardani, Kurriz
Çmimi fillestar :
€290.00
Ju kurseni :
€30.00 (11% zbritje)
Çmimi :
€260.00 Çmimi rritet në €290.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen Dardania, Kurrizi dhe i permban keto hapesira: Dy dhoma te fjetjes; Nje sallon per qendrim ditor; Nje kuzhine me trapezari; Nje ballkon; Nje banjo dhe nje WC. Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe i ka te gjitha pajisjet e amviserise. Gjendet ne katin e dhjete me lift qe funksionin me kartele 24 ore. Tel: 044 137 013.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
044 137 013
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »