SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira Banesa 4 dhomshe ne qender te Prishtines te shkolla fillore Gjergj fishta 10 min qendra sheshii
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
138895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa 4 dhomshe ne qender te Prishtines, perballe shkolles Elena Gjika. Banesa eshte ne katin e pare te objektit trikatesh sistem banesor dhe ka renditjen: -Salloni me kuzhine me te gjitha elementet percjellese -tri dhoma gjumi te mobiluara -dy banjo (banjoja e madhe me vaske ndersa e vogla me tushkabine) -ballkoni -koridor i madh me pllakare -dy shpajza Banesa eshte shume e pershtatshme per banim me familje,pranojme edhe studente pasi qe gjindet ne qender dhe e ka shume afer shkollen fillore, kopshtin e femijeve , gjimnazin sheshin 10 min etj. Hyrja e baneses eshte e sigurte dhe shume e qete, pastrohet dy here ne jave. Per informata kontakto viber +37745644680.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Te Muzeu [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »