SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa per shitje Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
3
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tek Qendra Tregtare
Komplet e renovuar (dyshemeja, muri, dritaret dhe dyert)
Kati VII
83m2
Sallon
Dy dhoma gjumi
Kuzhin te ndar
Banjo & dy Wc
Çmimi sipas marrveshjes
Tel: 045478477/ 049607733
Metrorealtyag@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »