SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bregu i diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
138913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet tek banesat e bardha,kati i trete,70 metra,ka sallon,kuzhine,paradhome,dhome gjumi,shpajz,banjo dhe tarase,ka edhe klime.Te gjitha mobiljet dhe paisjet jane gjermane.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zekie
Prishtinë
045-562-411
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »