SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesë me qira për qëllime afariste.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
ID e produktit :
138917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesë me qira për qëllime afariste. Banesa gjendet në nje ndërtesë afer Hote Grandit, përballe Papirunit në Prishtinë. Është në katin e parë dhe ka tri dhoma. Eshte e renovuar komplet dhe është e lidhur me nxemje qendrore të qytetit. Çmimi me marrëveshje. Të interesuarit mund të më kontaktojnë në 044 439 154.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
+37744439154
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »