SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banes 95m2 afer shkolles Ismail Qemajli
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne breg te diellit.

Shitet banesa ne Breg te Diellit , afer shkolles fillore ISmail Qemajli.
Banesa eshte e madhe 95m2 , dhe posedon 3 dhoma.
Banesa eshte ndertim i ri , gjendet ne katin e 3 dhe eshte e orientuar kah perendimi.
Dokumentacioni eshte i rregullt me flete poseduese kadastrale.
Nxemje Qendrore , klime , alarm , uje 24h , ashensor.
Afer baneses jane dy pika ndalese te autobusit 4 ne afersi prej 50m.
Mundesia e pageses me dy keste.
Qmimi:95000 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »