SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA EMSHIR
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
ID e produktit :
138924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Emshir ,(kulla e Arbëve ) , kati : Tretë ( III ) .
Banesa posedon : Tri dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 350 €
Tel : 044 361 782
Tel: 049 349 305
Email : vrrealestateagency@hotmail.com
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Rr. Qamil Hoxha Bl-4-Hy,1 - Nr 5
www.merrjep.com/vrrealestate 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »