SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira Banesa 100 m2 ne rrugën ”Eduard Lir 45/17- Dragodan/Arbëri”
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Banesa 100 m2 ne rrugën ”Eduard Lir 45/17- Dragodan/Arbëri”

Banesa është në katin e Katërt, ka pamje të mirë nga qyteti dhe është e orientuar nga lindja dhe perëndimi i diellit. Banesa është e mobiluar.
Organizimi i banesës:

1 Sallon
1 Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 korridor
2 ballkon

Çmimi i banesës është 350 €.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.659304, 21.157836

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »