SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:14
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
138929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal i gatshëm për shfrytëzim me 75m2. Cilësi të këti lokali janë: -I shtruar i tëri me pllaka të kualitetit të lartë; -I pajisur me ndriçim në dy anët e lokalit; -Banjo; -Nxemje qendrore; -Vendparking; Mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara. Gjendet në vend mjaft të frekuentuar,(mbrapa stacionit). Qeraja lokalit është 400 euro.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »