SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Arberi
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '17
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
138931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Arberi afer Komunes te re Kati i 3.
-Dhome dite+Kuzhin
-Dhome te fjetjes
-Dhome te fjetjes+Banjo
-Ballkon
-Banjo
-Koridor

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFI
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »