SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera mbi hotel Afa
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LEshohet banesa me qera mbi hotel Afa.

Leshohet banesa me qera afer hotel Afa.
Banesa eshte e madhe 100m2 , dhe posedon sallonin me kuzhin dhe 3 dhoma te fjetjes, ballkon ,banjo.
Qmimi:280 euro
Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »