SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali me qira ne Gjilan - Qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '17
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
138942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet lokali 380 m2 në Gjilan, në rrugën Adem Jashari afer Xhamisë së Medreses dhe Raiffeisen Brank. Lokali se fundi është përdorur për CALL CENTER dhe paisjet në foto nuk perfshihen. Lokali mund të renovohet sipas dëshirës së qiramarrësit.

Numrat kontaktues:

044650879 (+ viber/whatsapp)
044265200 (+viber/whatsapp)
044132492
Informata rreth publikuesit
Ban
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »