SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OSE NDERROHET VILA ME 13 ARI OBORR NE PERIFERI TE GJILANIT
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
1300 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vilen ne hyrje te fshatit Perlepnice te Komunes se Gjilanit.
Shtepia ka siperfaqe prej 130 m2 dhe gjithsej 13 ari oborr. Lokacioni i Viles eshte 1 km larg bunarit te Perlepnices dhe ka dalje ne rrugen kryesore. - Vetem 10 minuta nga Qendra e Gjilanit dhe 5 minuta nga Liqeni i Perlepnices. -

Vila eshte 2 kateshe dhe permbane kete renditje:
Kati i pare: (Sallon, banjo, kuzhine). -

Kati i dyte: (3 dhoma te fjetjes, banjo, 2 ballkone). -

Vila ka edhe pishinen mirepo per momentin eshte e shfrytezuar si podrum. -
Vila eshte e izoluar 2 her dhe ka rryme, uje, kanalizim, nxemje qendrore. -

Vila posedon te gjitha dokumentet dhe bartja mund te behet menjeher.
Vila mund te nderrohet me banes ne Gjilan ose ne Prishtine.


Per informate kontakto ne kete numer: +37744483211 VIBER
Informata rreth publikuesit
Lum
Gjilan
044-483-211
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »