SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera be Qender
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
138952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Qender, objekti i Avalles, posedon sallone me kuzhine dhe nje dhome gjumi, kati I.

Cmimi 270 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »