SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 36m2 në shitje në Qendër.
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 36m2 në shitje në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, ndërtesa e pensionerëve, afër SWISS DIAMOND HOTEL dhe afër Sheshit Nëna Terezë, hapësirë të shfrytëzueshme ka 41m2, është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Vesheraj (depo) të përbashkët

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »