SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera në Arbëri (Dragodan)
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
138954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera në Lagjën Arbëria (Dragodan) që ka gjithsej 150m2, me pamje te mrekullueshme nga qyteti. Banesa posedon: 1 sallon, kuzhinë të hapur me trepezari, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkon, kamin, 1 shpajz, lift, klimatizim, ngrohje qendrore, garazhë ujë dhe rrymë 24h. Banesa është e mobiluar! Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqën tonë....

Qmimi: 1500 Euro

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »