SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohët banesa me qera për zyre - Bregu i Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:58
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
138955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohët banesa me qera në lagjen Bregu i Diellit, afër Sh.f. Ismail Qemali. Banesa është në katin përdhes, 40 m2 Neto, që ka dhomën e ditës me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo, një shpajz, ngrohje qëndrore të qytetit,….Banesa është e pamobiluar dhe rerovuar në tërsi që preferohet për zyre. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqën tonë....

Qmimi: 250 Euro

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »