SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera në Arbëria (Dragodan)
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
138956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera në Lagjën Arbëria (Dragodan) që ka gjithsej 140m2 banim, me pamje te mrekullueshme nga qyteti. Banesa posedon: 1 sallon, kuzhinë të hapur me trepezari, 3 dhoma gjumi që janë të inportuara nga USA, 2 banjo, 2 ballkon, 1 shpajz, garazhe, lift, klimatizim, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h….Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqën tonë....

Qmimi: 1000 Euro

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »