SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET ME QIRA KATI I SHTEPISE NE QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Kati i shtëpisë afër 70m² në lagjen Arbëria ( ish Dragodan ) në Rr “Zarebi" afer Meridian Express dhe objektit te Pandora Tower
Shtëpia ka hyrje te veçantë dhe është tërësisht e mobiluar dhe ka pamje shumë të mire nga Qyteti


Shtëpia Posedon:


1 Dhomë gjumi
1 Sallon
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Korridor
2 Ballkona


Shtëpia ka oborr qe mund te shfrytëzohet
Deri me tani ka qenë e banueshme nga ndërkombtarët kushtet për jetesë janë përfekte
Shtëpia lëshohet me qira për Familje, Qift, Ndërkombtarë Dhe lëshohet për një kohe te gjatë
Çmimi i qirasë mujore është 180€ + Shpenzimet , Çmimi eshte i pa diskutushem


PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205 ( Viber & WhatsApp)
+386 49 495 205

QE NGA ORA 08:00-23:59

OSE PERMES E-Mail:

shitblerjetendryshme@hotmail.com
agjensioni-unniversal@hotmail.com

PER ME SHUM OFERTA TONA MUND TI SHIKONI PERMES KETYRE FAQEVE NE FACEBOOK

AGJENSIONI PATUNDSHMERIVE UNNIVERSAL-linku => www.facebook.com/AgjensioniUnniversal?fref=ts 

SHITBLERJE TE NDRYSHME-linku => www.facebook.com/SherbimeTeNdryshme?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmerive Unniversal
Prishtinë
+37745666775
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »