SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Marigona Residence
Çmimi :
€325,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
139017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence. Shtepia ka siperfaqe prej 210m2 dhe ka kete renditje: ne katin e pare ka dhome dite, kuzhine, banjo dhe dhome gjumi, kati i II dy dhoma gjumi, dy banjo ballkona,dhe saune Ne kopsht ka pishine, shtepia shitet me cmim prej 325.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »