SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 115.000euro
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
139018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne afersi te lagjes Marigona1. Shtepia ka siperfaqe prej 180m2 e shtrire ne nje hapsire prej 3ari. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, shpajz dhe ballkon. Shtepia shitet me cmim prej 115.000euro, cmimi i negociushem. Per info ne tel: 045 575-000, 049 575-000
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »