SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 100m2 me qira për Zyre në Pejton.
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:55
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
139026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 100m2 me qira për Zyre në Pejton.
Banesa gjendet në lagjen Pejton, afër HOTEL PRISHTINA (përballë Bistro), është e mobiluar mirëpo mund të lëshohet edhe për zyre (bëhet heqja e mobiljeve), ka pamjen kah rruga kryesore dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »