SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit_3 dhoma gjumi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
139029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Breg te Diellit, te Posta e Vogel, mobiluar ne teresi, kati i I,
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /6 41 794
044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »