SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Extra banes me qira ne Pejton
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Pejon Extra e mobiluar, mobile te reja,
Banesa posedon:
- dhome hjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400 euro ( i diskutueshem)

Kontakt_WhatsAPp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 124 -677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »