SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes me siperfaqe 51.4 ne kompleksin MARK-ING ne Matin 1
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
51.4 m²
ID e produktit :
139036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne Matin 1 ne kompleksin MARK-ING banesa eshte nebfazen perfundimtare te ndertimit.eshte ne katin e trete ka sallonin.kuzhinen edhe nje dhome gjumi.ka pamje ka jug-lindja..ka nje ndertim shum cilsore dhe m2 jane NETO.qmimi 38000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
045653447
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »