SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira te Sllovenia Sporti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj super banes me qira te Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe hapsire te mjaftueshme
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi me shtereter dopio
- sallon dhe kuzhine ndaras
- trapezari ndaras
- banjo
- ballkon
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »