SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 3 Dhomshe me Qira te 4 Llullat me Shpenzime- Kodi 0839
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
104 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira te 4 Llullat - Kodi 0839

Lokacioni: Perball Fures Moni

Siperfaqe: 104M2

Kati 4

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Ballkon Shpajz

Posedon:

- Lift
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Parking Privat
- Objekti eshte nen vezhgim te kamerave 24 H
- Shakll Emeregjence
- Qasja ne Objekt, Parking dhe Ashensor behet vetem permes karteles.
- Mirembatja e objektit non-stop
- Kabllovik, WI-FI, Antene Satelitore, klim
- Pamja e baneses JUG-LINDORE.

Ne çmim perfshihen te gjitha shpenzimet komunale dhe tv, mirembatja e hymjes, kartelat e hyrjes dhe parkingut

Çmimi €800

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »