SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Qendër, përballë butikut “De Facto”
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
139063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A keni ndërmend të zhvilloni biznesin tuaj privat apo familjar?
Keni bërë zgjidhjen e stafit potencial për punë, ndërsa për fushveprimin e aktivitetit tuaj keni menduar?

Aktivitetin e punës tuaj e bënë më të lehtë dhe më efektiv vendi ku qëndron Zyra juaj, biznesi i juaj!

Shitet Banesa në Qendër, përballë butikut “De Facto”

Posedon:

• 80m2,
• Kati I,
• 3 Dhoma me hapsirë të madhe,
• Kuzhinë,
• Banjo,

Çmimi 130.000Є.

E përshtatshme për Zyre!

Nëse mendoni se oferta jonë është në interesin tuaj, na kontaktoni në nr. Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »