SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne veternik mrapa Meridianit.
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
183 m²
ID e produktit :
139065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne veternik mrapa Meridianit. Me renditje, kati i par Salloni me kuzhin, banjo dhe Garazh, kati i dyte, 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon, Oborr 2.31 ari, 183 m2 banim.Burim viber +377 45 83 93 03

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burimhasimi75@gmail.com
045839303
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »