SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Metra kator
65..75 ..80 .88 .93 .96 .98 .115 Ndertus Model Slovenia Dhe Arditi Banesat shiten
Ne dispozicion jan edhe keto banesa

Banesa
81 m2 kati 4,
Renditja
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon...

Banesa
96.96. m2 kati 3
Renditja
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon...

Banesa
80.43 m2 kati 3
Renditja
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon...

Banesa
88.m2 kati 6
Renditja
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Shpajz
Ballkon...

Banesa
87.37 m2 kati 5,
Renditja
Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon...
Informata rreth publikuesit
kastriot
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »