SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Qender moderne
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
139096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese gjendet perrball qendres se regjistrimi
Banesa posedon

Tri dhoma gjumi
Sallon
Hapsir e veqant per tryez
Kuzhin me hapsir te mjaftushme
ballkon
Termokos
Kati V
Lift 24h
E pershtatshme dhe per zyre
Nvaresisht prej llojit te perdorimit ashtu mund te mobilohet banesa
Mund te lajmrohen dhe tri biznese apo dy dhe ta ndajn me dhoma
Tel: 045 478 477/ 049 60 77 33
Agjencioni Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »