SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne rruge kryesore
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '17
Madhësia :
700 m²
ID e produktit :
139101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne magjistralen Prishtine -Mitrovice ne Millosheve me siperfaqe prej 7 ari . Trualli ka ballinen ne rruge 40m dhe eshte e pershtatshme per afarizem. Çmimi:9500/ari
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »