SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Magjistralen Prishtine-Mitrovice
Çmimi fillestar :
€11,000.00
Ju kurseni :
€1,000.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€10,000.00 Çmimi rritet në €11,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
24 Prill
Madhësia :
3700 m²
ID e produktit :
139102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne Magjistralen Prishtine-Mitrovice ne Millosheve perballe Hotel Amazona me siperfaqe prej 37 ari. Trualli ka ballinen ne rrugen kryesore 70m dhe eshte shume e pershtatshme per afarizem. Trualli ka tere infrastrukturen. Çmimi per ari: 10.000/ari
Tel. 049 853 536 +377 45 824 756(viber)
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »