SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Lakrisht Kati 10Hymja e Dyt ,64 m2 Cmimi 70,000Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
ID e produktit :
139124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne Lakrisht Kati 10

Hymja e Dyt ,64 m2 Cmimi 70,000

Banesa ka 1 sallon 2 dhoma gjumi nje kuzhin nje banjo koridor dhe dy ballkone !

045-524-472
Informata rreth publikuesit
Egzon
Novi Sad, Serbia
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »