SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet lokali me qera në lagjen Mati I
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:13
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
139127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qera në lagjen Mati I (në objektin banesor Iliria Building). Lokali është 360m2 që ka katër hapësira (njësi), një sallë shumë te madhe, tri zyre të mobiluara, dy wc, teraca, nxemje qëndrore, ventilim, alarm, ujë dhe rrymë 24h, etj!….Lokali është i përshtatshem edhe për qerdhe të fëmijve!...Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqën tonë....

Qmimi: 2100 Euro

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »