SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Parku
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
139128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Parku i Qytetit, mobilur e gjitha, makin te larjes dhe tharje te rrobave kati i 6,
Banesa posedon:
- dhome gjumi ( 3 shtreter)
- sallon ( shtreter) dhe
- kuzhine (ndaras)
- banjo
- koridor
Qmimi 230 euro ( i diskutueshem)

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
044/ 12 4 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »