SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne objektin Puhiza ne Breg Dillit 92m2 60m2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:02
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
139131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy Banesa ne objektin Puhiza ne Breg Dillit 92m2 me dy dhoma gjumi sallon me kuzhin ballkon wc , banjo dhe 60m2 sallon me kuzhin ballkon banjo qmimi 1000 per m2.049899002045799979

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »