SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKALI NË ULPIANË ME MOBILJE
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 05:19
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
139170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne lagjen Ulpiana

Lokali ka 25 m2 dhe është përdorur për zyre.
Lokali shitet me mobilje.
çmimi: 45.000€ (i diskutushëm)

Kontakti: +37744 768 176 (+Viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+37744768176
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »