SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne magjistralen Prishtine-Mitrovice
Çmimi fillestar :
€9,000.00
Ju kurseni :
€500.00 (6% zbritje)
Çmimi :
€8,500.00 Çmimi rritet në €9,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:14
Madhësia :
4100 m²
ID e produktit :
139173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne magjistralen Prishtine-Mitrovice ne Llazareve me siperfaqe prej 41 ari dhe ka ballinen ne rruge kryesore prej 80m. Trualli eshte shume i pershtatshem per afarizem dhe ka tere infrastrukturen. Çmimi: 9000 euro/ari
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »